Pozostało dni do spotkania

Nadchodzi Bitspiration 2016

Już 6-7 czerwca technologiczne serce Europy będzie w Polsce, zbliża się festiwal Bitspiration w Warszawie, największa impreza startupowa w regionie CEE. Netcamp kolejny rok jest partnerem wydarzenia. Tegoroczna edycja Bitspiration jest przełomowa z perspektywy każdego uczestnika – zobacz co możesz znaleźć dla siebie.

Założyciele startupów, fundusze Venture Capital, aniołowie biznesu, influencerzy, studenci oraz instytucje publiczne. To oni tworzyć będą wyjątkowy festiwal startupowy w tej części Europy. Na Bitspiration można spotkać takie firmy jak Google, YouTube, Spotify, Microsoft, 500 Startups, The Next Web czy TechCrunch. Nie może tam zabraknąć również Ciebie! Dla społeczności Netcampa mamy specjalną 25% zniżkę, wystarczy przy rejestracji podać kod netcamp_25 :)

Agenda wydarzenia zapowiada sie bardzo ciekawie – otwiera ją dziennikarz technologiczny, pisarz i scenarzysta Silicon Valley: Dan Lyons! Dan jest również autorem bijącego rekordy popularności bestsellera Disrupted: My misadventure in the startup bubble. Pośród keynote speakerów pojawi się także Gillmor Gang – twórcy jednego z najpopularniejszych podcastów świata IT, scenę zajmą takie osoby jak Taso DuVal, Peter Sage, Neil Devani, czy Tina Baker. Konferencja będzie również bogata w panele dyskusyjne – pojawią się przedstawiciele takich startupów jak SeedLabs, czy Estimote. Natomiast przedstawiciel Brainly będzie mógł odpowiedzieć na serię pytań o rekordową rundę finansowania w historii polskich startupów.

Drugiego dnia konferencji dodatkowo odbędzie się cała ścieżka medialna, poświęcona marketingowi i promocji – pojawią się też przedstawiciele m.in The Next Web. Organizatorzy wydarzenia jak zwykle szykują wiele niespodzianek, a o nowościach dowiedzieć się można na stronie wydarzenia. 

W tym roku pojawią się również takie nowości jak:

  • Spotkania face-to-face z inwestorami
  • Alejka Startupowa, dająca młodym przedsiębiorcom możliwość pokazania swojego produktu
  • Gala Aulery, podczas której wyłonione zostaną najbardziej wyjątkowe wydarzenia
  • Campus Summer Party – afterparty organizowane wraz z Google Campus Warsaw

Całość odbędzie się w najbardziej unikatowym, industrialnym miejscu, jakie do tej pory widzieli uczestnicy Bitspiration: Zajezdni MZA na warszawskim Żoliborzu! Jako event skupiający się na społeczności, która go tworzy, w tym roku Bitspiration jest otwarte dla studentów, a liczni przedstawiciele społeczności startupowych z całej Europy Centralno-Wschodniej już potwierdzili swój udział. Jednocześnie Bitspiration ma szanse stać się jednym z eventów najmocniej wspierających przedsiębiorcze kobiety.

W ubiegłym roku Bitspiration było 3 razy większe niż pierwsza edycja. W tym roku będzie to także okazja aby spotkać przedstawicieli społeczności startupowych z Europy Wschodniej i znaleźć Slavicorna, czyli pierwszy startup w tej części świata, który jest wart miliard dolarów!

Wydarzenie budzi też duże zainteresowanie inwestorów, których będzie można spotkać w trakcie. W ubiegłych latach to właśnie w trakcie Bitspiration wiele startupów z Polski, którym udało się odnieść sukces znalazło finansowanie swoich projektów. W tym roku wydarzenie zostało otwarte również dla zainteresowanych tworzeniem skalowalnych przedsiębiorstw studentów.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa