Pozostało dni do spotkania

Praca dla programistów w startupie z Doliny Krzemowej

Dzięki firmie Consileon jeden z najbardziej gorących startupów z Doliny Krzemowej, zawitał do Szczecina. INK to sieć zaawansowanych kiosków drukujących, które umożliwiają swoim użytkownikom, poza drukowaniem, skanowanie, formatowanie, przesyłanie, a nawet podpisywanie dokumentów.

Duży potencjał projektu INK dostrzegli już tacy inwestorzy jak Tony Hsieh (CEO Zappos), Mitch Lowe (co-founder Netflix) czy Dave McClure (500 Startups). Consileon jest wyłącznym partnerem technologicznym INK LABS Inc. więc w pełni odpowiada za projektowanie, wdrażanie i utrzymanie całej platformy na której oparte są kioski.

UCLACały czas sieć kiosków jest intensywnie rozbudowywana i specjaliści z Consileona mają pełne ręce roboty. Po wdrożeniach na Uniwersytecie Lincoln w Nebrasce, aktualnie spędzają czas w Los Angeles. Na tutejszym, prestiżowym uniwersytecie UCLA przygotowują integrację kolejnych urządzeń. Przed nimi kolejne wdrożenia (m.in. na Hawajach), ale także szereg działań związanych z dalszym udoskonalaniem platformy – pojawi się też opcja druku 3D.

Najsilniejszy railsowy team w Szczecinie będzie wciąż powiększany, bo skala działania INKa jest imponująca. Już dziś do swoich szeregów poszukują doświadczonych Senior Full-stack Rails Developerów, a także Senior Frontend Developerów. Dzisiaj po pracę z ciekawymi projektami nie trzeba już wyjeżdżać do Berlina. Jest taka w Szczecinie!

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa