Pozostało dni do spotkania

Aulery 2016 – konkurs na najlepszy polski startup

Aulery to konkurs gdzie Jury złożone z doświadczonych przedsiębiorców, liderów społeczności startupowych oraz inwestorów wybiera najlepsze polskie startupy. Partnerem wydarzenia jest Netcamp. Zgłoszenia firm są przyjmowane do 23 maja 2016 r. za pomocą formularza na stronie http://aulery.com.

W skład Jury wchodzą między innymi: Michał Brański (Wirtualna Polska), Rafał Brzoska (InPost), Łukasz Wejchert (Dirlango), Piotr Wilam (Innovation Nest) czy Lech Kaniuk (PizzaPortal). Konkurs organizowany jest przez Aula Polska od roku 2009 r.a wśród nagrodzonych firm znalazły się m.in. Brand24, Goldenline, Migam, Showroom, SalesMANAGO czy Gastronauci.

Aulery są bardzo dobrym uwiarygodnieniem startupowego biznesu – pozytywna ocena przez Jury i trafienie do grupy finalistów silnie wpływa na zainteresowanie późniejszych inwestorów.

„Nagrody Aulery są w branży traktowane jako pokazanie, które startupy mają szansę na szybki globalny rozwój, pozyskanie inwestora i stanie się lokalnym liderem. Do tej pory tylko jeden z 24 nagrodzonych podmiotów definitywnie zakończył działalność co pokazuje jaką intuicją i wiedzą wykazują się członkowie Jury Aulerów. A w przypadku startupów „przeżywalność” jest na poziomie jednej firmy na dziesięć ” – mówi Artur Kurasiński współtwórca Aula Polska.

W tym roku Aula Polska, organizator Aulerów  kładzie szczególny nacisk na uczestnictwo i współpracę z innymi instytucjami i podmiotami zaangażowanymi w budowę innowacji w Polsce: Fundację Startup Poland, Netcamp, Geek Girls, Carrots, Reaktor, Startup Weekend Warsaw czy Inkubatory AIP.

Finał Aulerów i wręczenie nagród odbędzie się podczas festiwalu Bitspiration w Warszawie 6 czerwca. Aula Polska jak i konkurs Aulery organizowane są dzięki pomocy i wsparciu Partnerów i Sponsorów: Allegro, UPC Polska, Ve Interactive i Akademii Leona Koźmińskiego.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa