Pozostało dni do spotkania

Jak zapewnić bezpieczeństwo w firmie i reagować na zagrożenia

Autor < Piotr Sudnik >
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Piotr przedstawi filozofię zagrożeń, rolę otoczenia biznesowego, sposoby zapewnienia bezpieczeństwa i przeciwdziałania zagrożeniom zdarzeniami losowymi. Zdradzi też techniki (kontr)wywiadu, które pozwalają zabezpieczyć się przed szpiegostwem przemysłowym i pozyskać informację o partnerach.


[tab:Prelegent]

 

Z wykształcenia prawnik, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, oficer Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w stanie spoczynku. Przez kilkanaście lat służby w Urzędzie Ochrony Państwa, a następnie w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zajmował się prowadzeniem śledztw w sprawach przestępczości narkotykowej, nieprawidłowości przy prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, naruszeń przepisów ustawy o zamówieniach publicznych, przestępczości podatkowej i naruszenia tajemnicy państwowej. Ukończył szkolenie z zaawansowanych technik przesłuchań prowadzone przez agentów specjalnych FBI i posiadam w tym zakresie certyfikat Departamentu Sprawiedliwości USA.

Po zakończeniu służby liniowej, był wykładowcą Centralnego Ośrodka Szkolenia ABW gdzie specjalizował się w technikach przesłuchań i analizie behawioralnej w procesie wykrywania kłamstwa oraz taktykach i technikach prowadzenia czynności procesowych. W ostatnim okresie służby pracował w Centrum Antyterrorystycznym ABW. Od 2010 roku trener i specjalista do spraw szkoleń szczecińskiej firmy NP2- Konsulting. Zajmuje się szkoleniami z zakresu przesłuchań, komunikacji interpersonalnej i szeroko pojętego bezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwa informacji w biznesie.

[tab:Wideo]

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp Security 23.06.2016, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa