Pozostało dni do spotkania

Teoria i praktyka bezpieczeństwa kart bezstykowych

Autor < Włodzimierz Chocianowicz / Bogusław Szostak >
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Czy korzystając z kart bezstykowych możemy czuć się bezpieczni? Czy nasze pieniądze są w ten sposób bezpieczne? Postaramy się zademonstrować to bezpieczeństwo.


Prelegent

 

Włodzimierz Chocianowicz – „Stały Serwer” (w odróżnieniu od „stałego klienta”) i „Smart Profesor” Unizeto (obecnie Asseco Data Systems S.A.) od 1993 roku udzielający tej firmie „bezcennych porad” w dziedzinie kryptologii i identyfikacyjnych kart elektronicznych. Kartami elektronicznymi zajmuje się w teorii i praktyce projektowej i implementacyjnej od 1990 roku. Od 1994 roku członek (obecnie wiceprzewodniczący) KT 172 Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Pracownik Zakładu Ochrony Informacji w Katedrze Inżynierii Oprogramowania na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Bogusław Szostak – Lider Zespołu Produktów Kartowych w Asseco Data Systems S.A. (dawniej Unizeto). Sekretarz KT 172 ds. Identyfikacji Osób, Podpisu Elektronicznego, Kart Elektronicznych oraz Powiązanych z nimi Systemów i Działań (komitet lustrzany CEN TC 224 i ISO/IEC JTC1 SC17) Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Od ponad 15 lat związany z wytwarzaniem systemów wymagających zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa wykorzystujących karty mikroprocesorowe i kryptograficzne.

Wideo

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp Security 23.06.2016, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa