Pozostało dni do spotkania

Już 23 czerwca Spotkanie Netcamp Security

Fundacja Netcamp zaprasza 23. czerwca na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Naszych pięciu wyjątkowych prelegentów opowie wam o zagrożeniach bezpieczeństwa IT oraz jak chronić naszą prywatność.

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Agenda wydarzenia:

1. Największe zagrożenia dla bezpieczeństwa w internecie w 2016 r. – Dariusz Łydziński, 4IT Security

Co zagrażało nam w 2016 roku? Jakie były najpopularniejsze ataki zarówno na komputery osobiste, korporacyjne jak i państwowe? Jakie działania podejmują firmy i rząd by się przed tymi atakami uchronić?

2. Świat bez kabli – czy rozwiązania bezprzewodowe są bezpieczne? – Remigiusz Ruszczyński, GlobalLogic

Wygoda, szybkość wdrożenia, niskie koszty – to zalety rozwiązań bezprzewodowych. Czy łączność bezprzewodowa może być jednak bezpieczna i dlaczego zgodnie z CIA nie może :) Czego wolno legalnie słuchać, jak można słuchać i co można usłyszeć?

3. Jak zapewnić bezpieczeństwo w firmie i reagować na zagrożenia – Piotr Sudnik, NP2

Prelegent przedstawi filozofię zagrożeń, rolę otoczenia biznesowego i jego wpływ na poziom bezpieczeństwa firmy, sposoby zapewnienia bezpieczeństwa i przeciwdziałania zagrożeniom zdarzeniami losowymi (BCP). Zdradzi też techniki wywiadu/kontrwywiadu, które pozwalają zabezpieczyć się przed szpiegostwem przemysłowym i pozyskać informację o potencjalnych kontrahentach.

4. Teoria i praktyka bezpieczeństwa kart bezstykowych – Włodzimierz Chocianowicz, Bogusław Szostak – Asseco Data System

Czy korzystając z kart bezstykowych możemy czuć się bezpieczni? Kiedy Tak, a kiedy Nie i dlaczego? A na koniec trochę o przyszłości, czyli co może nas czekać już niebawem?

Spotkanie Netcamp klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Głównym partnerem spotkania jest Global Logic a mecenasem Miasto Szczecin. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu Netcamp zarejestruj się już dziś.

Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube :) Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych :)

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa