Pozostało dni do spotkania

Wolves Dev 2016 – konferencja dla programistów

Już 26 października 2016 w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się druga edycja bezpłatnej międzynarodowej konferencji dla programistów – Wolves Summit dla Developerów. Podczas wydarzenia można będzie potkać globalne korporacje i szybko rosnące startupy z całego świata, spotkać się z firmami, które mogą stać się przyszłymi pracodawcami i rozwinąć karierę w branży IT.

Uczestnicy konfrencji mogą wygrać też cenne nagrody jak kurs od Software Development Academy o wartości do 10 tys. PLN, drona, kamerę GoPro, gry i zestawy Wiedźmina od CD Projekt RED o wartości nawet 1000 PLN lub devkit, który umożliwi stworzenie Proof of Concept dowolnej aplikacji opartej o beacony.  Zarejestruj się teraz bo liczba miejsc jest ograniczona!

Wolves Summit dla Developerów to również wykłady światowych ekspertów oraz dyskusję na temat aktualnych trendów i najlepszych praktyk z sektora nowych technologii. Prelekcje prowadzone m.in. przez Przemka Wysotę, Mathiasa Gajhede czy Dariusza Kalbarczyka będą dotyczyły takich tematów jak Angular JS po SCRUM i Design Sprint.
 

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa