Pozostało dni do spotkania

Wolves Dev 2016 – konferencja dla programistów

Już 26 października 2016 w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się druga edycja bezpłatnej międzynarodowej konferencji dla programistów – Wolves Summit dla Developerów. Podczas wydarzenia można będzie potkać globalne korporacje i szybko rosnące startupy z całego świata, spotkać się z firmami, które mogą stać się przyszłymi pracodawcami i rozwinąć karierę w branży IT.

Uczestnicy konfrencji mogą wygrać też cenne nagrody jak kurs od Software Development Academy o wartości do 10 tys. PLN, drona, kamerę GoPro, gry i zestawy Wiedźmina od CD Projekt RED o wartości nawet 1000 PLN lub devkit, który umożliwi stworzenie Proof of Concept dowolnej aplikacji opartej o beacony.  Zarejestruj się teraz bo liczba miejsc jest ograniczona!

Wolves Summit dla Developerów to również wykłady światowych ekspertów oraz dyskusję na temat aktualnych trendów i najlepszych praktyk z sektora nowych technologii. Prelekcje prowadzone m.in. przez Przemka Wysotę, Mathiasa Gajhede czy Dariusza Kalbarczyka będą dotyczyły takich tematów jak Angular JS po SCRUM i Design Sprint.
 

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • 100 programistów dla Szczecina

 • Praca IT w Szczecinie

 • Główny Partner

 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa

 • 1 day ago
  Hej #SzczecinIT w dzisiejszej Gazeta Wyborcza przeczytacie co jest najważniejsze tworząc startupy oraz jak je wspieramy w ramach #Startup Weekend Szczecin :) https://t.co/NM4Pfgb06L
  3 days ago
  ⭐ Hej #SzczecinIT Jack Dorsey - CEO Twittera i Emmett Shear - founder Twitcha za tydzień w #Szczecin.ie!

  🔴 Już w czwartek 25.04 zobaczycie ich oraz inne inspirujące osoby które wystąpiły na #TED2019 podczas... https://t.co/2IWm4u2fmw