Pozostało dni do spotkania

Netcamp Marketing & Sales już 30 marca

Już w czwartek 30 marca o godz. 18 zapraszamy na pierwsze w nowym roku inspirujące spotkanie Netcamp w Szczecinie! Tym razem porozmawiamy o marketingu, sprzedaży i sztucznej inteligencji.

Nasi wyjątkowi prelegenci pokażą sprawdzone metody docierania do klientów i efektywnej sprzedaży B2B dzięki wykorzystaniu nowych technologii. Wyjaśnią też jak marketing automation w połączeniu ze sztuczną inteligencją zmieniają budowanie relacji klientem.

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Agenda wydarzenia:

1. Narzędzia sales hackera – Michał Skurowski, CEO Livespace

Jakie są trendy w technologiach wspierających sprzedawców Jak nowoczesne narzędzia wpływają na pracę i wyniki sprzedawców Z jakich narzędzi warto korzystać

2. Wykorzystanie machine learning i sztucznej inteligencji w Marketing Automation – Grzegorz Warzecha, CEO UserEngage

3. Jak zbudować skuteczny proces sprzedaży w firmie SaaS/IT – Filip Duszczak, CEO Instream.io

Filip opowie o budowaniu procesu generowania leadów, dobrych praktykach ich kwalifikacji i nowoczesnym lejku sprzedaży 2.0. Pokaże też jak automatyzować procesy i budować relacje z klientem.

Spotkanie Netcamp klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Mecenasem Spotkań Netcamp jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu Netcamp zarejestruj się już dziś.

Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! 

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa