Pozostało dni do spotkania

Targi Pracy Szczecin 2017

Ponad 80 pracodawców z 2000 ofert pracy, stażów, praktyk. A to wszystko już 26 kwietnia podczas Targów Pracy Szczecin 2017.

Tego dnia w hali sportowej przy ul. Sowińskiego 1 w Szczecinie odbędzie się XII edycja największych zachodniopomorskich Targów Pracy. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9 i zakończy o godz. 15 a wstęp jest bezpłatny.

Impreza co roku przyciąga kilkudziesięciu wystawców z konkretnymi ofertami pracy zarówno dla studentów, absolwentów, jak i osób szukających odmiany w swoim życiu zawodowym. Jej organizatorem jest Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Projekt współfinansowany jest przez Miasto Szczecin.

A jeżeli chcesz zdobyć zawód przyszłości i dobrze płatną pracę jako programista, sprawdź nasze kursy programowania w Szczecinie. Planujemy wyszkolić co roku 100 programistów na szczeciński rynek IT! Zapraszamy też do współpracy firmy IT zainteresowane ambitnymi i dobrze przygotowanymi junior developerami :)

W tegorocznej edycji Targów pojawią się firmy m.in. z branży finansowej (Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski), handlowej (Netto, Auchan, Lidl), produkcyjnej (Cargotec, KK Wind Solutions, Habia Cable, LM Wind Power, Vestas, Technologie Tworzyw Sztucznych), e-commerce (Amazon, momox), motoryzacyjnej (Bridgestone, Faurecia), spożywczej (Uckermärker Milch GmbH), telekomunikacyjnej (Play), czy doradztwa personalnego (Randstad, Pracuj.pl). Warto wspomnieć, że silną reprezentację będą miały także przedsiębiorstwa z najdynamiczniej rozwijającego się sektora gospodarki w Polsce, jakim jest sektor zaawansowanych usług dla biznesu (DGS, UniCredit, Coloplast, Metro Services, arvato). W samym Szczecinie sektor ten zatrudnia już ponad 3000 osób.

Więcej o targach na stronie www.targipracy.szczecin.pl oraz na Facebooku facebook.com/TargiPracySzczecin.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa