Pozostało dni do spotkania

Netcamp (nie tylko) dla programistów

Już w czwartek 29 czerwca o godz. 18 zapraszamy na ostatnie przed wakacjami inspirujące spotkanie Netcamp. Na spotkaniu pokażemy jak wygląda nowoczesny software development, jakie są trendy w tym obszarze oraz że programowanie to nie rocket science i można się tego nauczyć.

Poznacie też szczegóły naszej nowej Szkoły Programowania i projektu 100 programistów dla Szczecina :) 

 

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Agenda wydarzenia:

1. Object Oriented UX – Marcin Dębski, NCDC

Marcin omówi podejście Object-oriented UX i korzyści jakie niesie wdrożenie tej metodologii. Poznacie też podstawy UX design i to na co inżynierowie powinniśmy zwracać uwagę podczas analizy, projektowania oraz implementacji systemów IT. 

2. Od zera do developera – Maciej Jankowski, Zachodniopomorska Szkoła programowania / Fundacja Netcamp

3. Dobry programista to leniwy programista, czyli automatyzacja w procesach Continuous Integration / Delivery – Kamil Chudy, TEONITE

Każdy proces, który się powtarza i nie wymaga przy każdym wykonaniu ludzkiej ręki powinien być wykonywany przez maszyny. Można się wtedy skupiać na rzeczach istotnych i twórczych. W trakcie prezentacji Kamil postara się przybliżyć jak w TEONITE zorganizowaliśmy infrastrukturę i narzędzia aby efektywnie rozwiązywać problemy związane z wytwarzaniem oprogramowania.

Spotkanie Netcamp klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Mecenasem Spotkań Netcamp jest Miasto Szczecin a partnerem Huuuge Games. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu Netcamp zarejestruj się już dziś.

Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! 

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa