Pozostało dni do spotkania

Bitspiration 2018 – szkolenia dla przedsiębiorców z marketingu, sprzedaży, zarządzania i HR dla IT

Już 10 maja w Warszawie odbędzie się siódma edycja Bitspiration, jednej z najpopularniejszych konferencji edukacyjnych dla przedsiębiorców! W tym roku możecie zdobywać wiedzę na jednej z czterech ścieżek: marketing, sprzedaż, HR dla IT oraz zarządzanie. Na konferencji wystąpią  znani praktycy jak m.in. Edyta Kotowicz (Facebook Creative Strategist), Maciej Aniserowicz (devstyle.pl) czy Jakub Rogalski (Brand24 Community Manager).

Szósta edycja Bitspiration odbędzie się 10 maja w Centrum Szkoleniowym Adgar na warszawskiej Ochocie. Jako partner wydarzenia mamy dla naszej społeczności 20% zniżkę z kodem „netcamp” :) Nowa, edukacyjna formuła wydarzenia ma na celu dostarczenie praktycznej wiedzy z zakresu strategicznych obszarów budowania firmy:

 • budowania i wdrażania skutecznej strategii marketingowej,
 • konstruowania lejka sprzedaży i poprawnego definiowania grupy odbiorców,
 • oszczędności czasu dzięki skupianiu się na odpowiednich klientach,
 • zasad skutecznej rekrutacji i motywacji zespołu IT,
 • budowania pozycji lidera w swoim zespole.

Swoim doświadczeniem w tych obszarach podzielą się praktycy ze wskazanych dziedzin. Każdy z Was opuści Bitspiration z praktyczną wiedzą  oraz nowymi pomysłami na rozwój biznesu. Jak budować strategię marketingową? Od czego zacząć i co brać pod uwagę? Czym dzisiaj jest w ogóle marketing, a za co odpowiada osoba na modnym ostatnio stanowisku growth hackera? Na te oraz wiele innych pytań poznacie odpowiedź podczas majowego spotkania z najlepszymi specjalistami w branży.

Edyta Kotowicz z Facebooka posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii kreatywnych i strategii komunikacji, które zdobywała pracując dla licznych globalnych i krajowych marek oraz startupów. Podczas Bitspiration opowie o:

 • tworzeniu briefa idealnego
 • customer first – jak tworzyć treści, które zrozumie i pokocha Twój klient?
 • mobile first – współczesny konsument odbiera Twoje komunikaty na urządzeniach mobilnych, jak skutecznie je dostarczać?
 • CTA, forward messaging, branding upfront i kilka innych złotych zasad.

 

Natomiast Kuba Rogalski (Brand24) skupi się na dobrych praktykach w budowaniu społeczności, dzięki którym zwiększysz liczbę użytkowników, a także sprzedaż. Poznacie sekrety media monitoringu oraz dowiecie się jakie (często nieoczywiste) korzyści płyną z używania tego typu narzędzi.

Pełna lista prelegentów i agenda już wkrótce na stronie Bitspiration – tymczasem zbierajcie ekipę z pracy i znajomych i dołączcie do nas w opcji biletu firmowego (3za2) – czeka Was jeden dzień praktycznych wykładów z zakresu HR, zarządzania, sprzedaży i marketingu, a zdobyte kwalifikacje potwierdzamy certyfikatem! Przygotuj wizytówki, włóż wygodny strój, wrzuć na luz i zarezerwuj termin – widzimy się na Bitspiration w gronie najlepszych marketingowców, sprzedawców, rekruterów, managerów i właścicieli firm!

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

 • Praca IT w Szczecinie


  Praca IT w Szczecinie


 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa