Pozostało dni do spotkania

infoShare 2018 znów zainspiruje ludzi IT

Już 22-23.05 w gdańskim AmberExpo odbędzie się największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku czeka na Was aż 7 scen, w tym 3 techniczne, prawie 6000 uczestników, ponad 100 najlepszych prelegentów oaz atrakcyjne wydarzenia towarzyszące.

Netcamp po raz kolejny został partnerem tego wyjątkowego wydarzenia i mamy dla naszej społeczności specjalną 15% zniżkę na bilety z kodem „iS2018_Netcamp” :) Rejestracja i pełna agenda konferencji na stronie www.infoshare.pl

Poruszane w tym roku na infoShare tematy dotyczą aktualnych trendów: rozwoju technologii blockchain, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa czy rozwiązań chmurowych. Na scenach wystąpią m.in. Piotr Konieczny (niebezpiecznik.pl), Vitaly Friedman (smashingmagazine.com) i Harry Roberts (csswizardry.com).

infoShare 2018 to również warsztaty dedykowane deweloperom, które odbędą się 21 maja. W kameralnych grupach można spotkać najlepszych specjalistów z branży oraz obserwować implementowanie rozwiązań na żywo. W agendzie szkoleń znalazły się tematy związane z nowoczesnym C++, projektowanie aplikacji webowych i aplikacji chmurowych.

Technologie, o których usłyszysz podczas infoShare 2018

#Machine Learning / AI

Wystąpią najlepsi mówcy: Zbigniew Wojna, Trent McConaghy, Piotr Migdał, Błażej Kubiak, Łukasz Grala, Tomasz Trzciński i Krzysztof Kudryński. Wysłuchasz przemówień na temat deep learning, sieci neuronowych czy pojazdów autonomicznych. Firmy, które spotkasz na infoShare: TensorFlight, OpenAI, GetInData, Tooploox.

#Front-end

Jeśli interesuje Cię projektowanie stron internetowych, te tematy są dla Ciebie: React, Webpack, UX, RWD, Web Tools, Web Performance, AMP, PWA. Wśród prelegentów znaleźli się: Marco Pivetta, Forbes Lindesay, Harry Roberts, Ryan Townsend i Witalij Friedman z csswizardry.com, Smashing Magazine, Shift Commerce, Changepage i Roave.

#Bezpieczeństwo

Czekają na Ciebie przemówienia na temat cyber security, cyber resilience i szyfrowania. Prelegenci, których spotkasz, to: Piotr Konieczny, Zoë Rose, Stephen Haunt, Liran Tal, Scott Helme, Łukasz Olejnik, Marcin Hoppe z firm: Niebezpiecznik.pl, Report-URI, Baringa Partners, Nielsen Marketing Cloud.

Pojawią się również prelekcje od Malcolma Leridera i Zoe Adamovicz w temacie blockchain, a o technologiach cloudowych powiedzą m.in. specjaliści z Microsoft, Elastic i Amazon.

Startup Stage i poszukiwanie inwestorów

infoShare to również obowiązkowa impreza dla startupów. Swoje produkty przed inwestorami i przedstawicielami korporacji na Startup Stage zaprezentuje 20 najlepszych startupów, które przeszły do półfinałów w Startup Contest. Najlepsza firma otrzyma 20 000 EUR. Na scenie pojawią się też prelegenci, którzy podpowiedzą jak budować skalowalny biznes i w jaki sposób pozyskać finansowanie na rozwój firmy.

W AmberExpo przygotowano również specjalną strefę Speed Datingu, w której przez dwa dni konferencji będą odbywały się spotkania 1 na 1 – startupów oraz inwestorów, przedstawicieli korporacji i potencjalnych klientów usług.   

Kto jeszcze powinien być na infoShare?

Na infoShare spotykają się wszyscy, którzy chcą pozostawać na bieżąco z trendami w dynamicznie zmieniającym się świecie nowych technologii. Poza Tech Stage i Startup Stage w AmberExpo zorganizowane zostaną: Inspire Stage z porządną dawką inspiracji, Marketing Stage z czołowymi marketerami oraz Leaders Event dla wszystkich nowoczesnych menadżerów.

W ramach wejściówek można korzystać też z wydarzeń towarzyszących, m.in. koncertu live w ramach Great Networking Party oraz Sunset Leaders Boat Race po pięknej Zatoce Gdańskiej. Informacje o biletach, warsztatach oraz wydarzeniach towarzyszących znajdziecie na www.infoshare.pl.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa