Pozostało dni do spotkania

Polish Tech Night – Wiedza i networking w Berlinie

Czy Berlin to dobre miejsce do rozpoczęcia ekspansji międzynarodowej? Jaka jest różnica między equity tokens a utility tokens? Jak prowadzić kampanie marketingowa w Niemczech?  O tym wszystkim dowiecie się uczestnicy warsztatów w ramach Polish Tech Night #4, które odbędą się już 26 września w Berlinie. Partnerem wydarzenie jest Netcamp :)

W ramach konferencji Polish Tech Night, w przeddzień wydarzenia czyli 26.09 między 13:00-19:00 odbędą się warsztaty o prawnej i biznesowej specyfice rynku niemieckiego oraz o możliwościach finansowania startupów. Dowiemy się również, jak prowadzić kampanie marketingowe w Niemczech i jak przygotować się do rozmowy z inwestorem.

Szkolenia są skierowane do osób, które zastanawiają się nad pozyskaniem dofinansowania za granicą, interesują ich nowoczesne formy finansowania, a także do przedsiębiorców planujących ekspansję w Niemczech.

Zastanawialiście się jak tokenizować swoje udziały i zebrać rundę finansowania na blockchainie? Chcecie dowiedzieć się, jaka jest różnica equity tokens a utility tokens, oraz jak wygląda proces ETO (equity token offering)? Jeśli tak, koniecznie musicie wziąć udział w warsztatach głównego partnera Polish Tech Night, które poprowadzi, Agnieszka Sarnecka, VP Ventures w Neufund. 

Podczas warsztatów koncentrujących się głównie na praktycznej wiedzy dla startupów, poza Neufund, uczestnicy będą mieli okazję poznać instytucje otoczenia biznesowego Berlina, jak na przykład Berlin Partner for Business and Technology, której najlepsi przedstawiciele opowiedzą o wskazówkach i możliwościach rozpoczęcia współpracy z technologicznym, berlińskim  ekosystemem.

Kancelarię Prawna Härting, której prelegencji przedsatwią m.in. aspekty prawne związane z założeniem firmy w Niemczech, czy WestTech Ventures, który przybliży temat smart money oraz dodatkowej wartości firmy z odpowiednim VC. Dodatkowo Talixo opowie, dlaczego zdecydowało się założyć swój biznesowy hub w Berlinie, Go Silicon Valley podpowie, co zrobić, gdy finansowanie startupu pozwala na ekspansję, a agencja Piabo wytłumaczy specyfikę marketingu i komunikacji w Niemczech.

Więcej o prelegentach i programie warsztatów dowiecie się na stronie Polish Tech Night

O Polish Tech Night

Od października 2016 roku organizatorzy Polish Tech Night zapraszają polskie start-upy i niemieckich inwestorów, instytucje otoczenia biznesu i innych przedstawicieli startupowego community do Berlina, aby zaprezentowali wzajemne korzyści współpracy niemiecko-polskiej. Polish Tech Night to regularne wydarzenie i trwały pomost między Niemcami a Polską. 

W poprzednich trzech edycjach na berlińskiej scenie swoje rozwiązania pokazało już 20 polskich startupów. Byli wśród nich: Airly, Aisens, Bin-e, Everytap, G1ant, Higgs, Hyper Poland, Infermedica, Kontakt.io, Legimi, LiveCall, MobiReh, Salesbook, Sense, Sky Tronic, Skynamo Aerospace, Smart Technology Group, Train&Benefit i V-Bonic. Ponadto w trzeciej edycji wzięło udział ponad 250 uczestników, z czego prawie ⅕ miała możliwość wzięcia udziału w cyklu warsztatów przybliżających specyfikę działań na niemieckim rynku.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa