Pozostało dni do spotkania

Konkurs dla startupów – Wygraj stoisko i pokaż się na Democampie

Fundacja Netcamp we współpracy z organizatorami targów startupów DemoCamp 2010 przygotowała konkurs dla młodych przedsiębiorców z branży internetowej. Jeżeli stworzyłeś ciekawy startup, chcesz pokazać się na międzynarodowej imprezie lub szukasz inwestora, to nasz konkurs jest własnie dla ciebie!

Wyślij na adres democamp@netcamp.net.pl krótką prezentację swojego projektu (do 10 slajdów) i przekonaj nas że to własnie Ty powinieneś wygrać stoisko targowe i pokazać swój startup światu. Na zgłoszenia czekamy do północy 19 października, a zwycięzce ogłosimy następnego dnia. Wybranym startupom damy też szansę zaprezentowania się podczas kolejnych spotkań branży internetowej Netcamp.

Wyniki:

Fundacja Netcamp postanowiła przyznać bezpłatne stoisko na międzynarodowych targach Democamp dla młodego szczecińskiego startupa FitPlus, który powstał w tym roku w ramach Startup School.

Zdecydowaliśmy przyznać też dwa wyróżnienia dla projektów LabWireframe.com oraz Okazjum.pl, które otrzymują 50% rabat na stoisko targowe na Democampie. Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym.

Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, możesz przekonać nas do swojego startupa również osobiście już w ten czwartek o godz. 18 na spotkaniu branży internetowej Netcamp w Szczecinie. Będą też dodatkowe niespodzianki dla osób, które planują wybrać się na Democampa w roli obserwatora.

DemoCamp East/West to międzynarodowe wydarzenie dla startupów internetowych, w którym oprócz młodych firm wykorzystujących technologie IT, biorą udział fundusze oraz inkubatory zainteresowane ich wspieraniem. Na dwudniowych targach pojawia się też europejskie projekty z Niemiec, Czech czy Litwy. Targi DemoCamp 2010 odbędą się w dniach 22-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilet wstępu, upoważniający do wejścia na dwa dni, kosztuje 19 zł.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa