Pozostało dni do spotkania

BYOP czyli SCRUM i Agile już 26 czerwca w Szczecinie

Code Sprinters i Fundacja Netcamp zapraszają fanów SCRUM i Agile na spotkaniez  cyklu Bring Your Own Problem, które odbędzie 26 czerwca o godz 18 w Technoparku Pomerania ul. Niemierzyńska 17a. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, których praca związana jest z szeroko rozumianym IT. Przyjdźcie i podzielcie się swoimi problemami i praktykami, albo posłuchajcie o tym jak radzą sobie inni. Wymagana jest rejestracja na spotkanie.

BYOP to cykliczne spotkania odbywające się co miesiąc w innym mieście na które zapraszamy wszystkich pracowników z branży IT poszukujących rozwiązań problemów, z którymi borykają się w codziennej pracy, zwłaszcza problemów i pytań dotyczących zwinnych (i nie tylko) metodyk i procesów wytwarzania oprogramowania.

Spotkania są prowadzone/moderowane przez doświadczonych trenerów i praktyków agile, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Formuła spotkań jest dosyć otwarta – uczestnicy przynoszą swoje problemy, pytania które chcą zadać czy to trenerom, czy ogólnie rzucić temat na forum i na ich podstawie rozpoczynamy dyskusję i staramy się wspólnie znaleźć rozwiązania i odpowiedzi.

Myślą przewodnią spotkań jest tematyka około-agile’owa dotycząca zwinnych procesów wytwarzania oprogramowania oraz wdrożeń i przemian zachodzących w organizacjach. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego czym jest Agile, jakie problemy podczas wdrożeń Agile możesz napotkać, jak rozwiązać problemy, które już napotkałeś lub poszukujesz odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości poprawienie swojej codziennej pracy to BYOP jest właśnie dla Ciebie.

Udział w spotkaniach BYOP jest całkowicie darmowy wystarczy zarejestrować się na stronie i przyjść w określone miejsce w określonym czasie. Jednym z celów BYOP jest budowanie sieci kontaktów i aktywowanie lokalnych społeczności ludzi z branży IT po to by wspólnie propagować wymianę wiedzy i dzielenie się doświadczeniami.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa