Pozostało dni do spotkania

Lutowy Netcamp o e-commerce, RWD i reklamie internetowej

Fundacja Netcamp zaprasza w piątek 15 lutego o godz. 18 na pierwsze w tym roku inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Najpierw Piotr Karwatka (Divante) opowie jak stworzyć technologiczny produkt w modelu SaaS i sprawić by rozwiązywał realne problemy klientów. Następnie Michał Rachowski (Squiz) wyjaśni czym jest Responsive Web Design, pokaże jego zalety i ograniczenia, dostępne wzorce oraz ciekawe wdrożenia. A na koniec Michał Brański (Grupa o2) przedstawi jak rozwija się rynek e-commerce, jakie są trendy w reklamie internetowej i na czym będzie można zarobić w sieci w 2013 roku.

1. Jak przeskoczyć przepaść, stworzyć produkt technologiczny i na nim zarobić – Piotr Karwatka, Divante/Wellcommerce

W prezentacji nie będzie lania wody ani teorii. Piotr opowie jak stworzyć technologiczny produkt w modelu SaaS i sprawić by rozwiązywał realne problemy klientów. Dużo “mięsa”, liczb, nazwisk, faktów i przykładów.

2. RWD czyli Responsive Web Design – Michał Rachowski, Squiz

Użytkownicy korzystają dziś z internetu za pomocą wielu różnych urządzeń: komputerów stacjonarne, laptopów, tabletów, smartfonów, które posiadają różne możliwości i rozmiary ekranu. W tej sytuacji dużym wyzwaniem jest stworzenie stron internetowych, które są atrakcyjne wizualnie i użytecznie na wszystkich tych urządzeniach. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu, elastyczne projektowanie Responsive Web Design (RWD). I o tym właśnie porozmawiamy.

3. Szybkie pieniądze w sieci AD 2013 – Michał Brański, Grupa o2

Prezentacja będzie dotyczyła rynku e-commerce, trendów w reklamie internetowej oraz przyszłości wideo w sieci.

Spotkanie Netcamp odbędzie się w nowym większym klubie The Liquid (ul. Bohaterów Warszawy 34/35). Planujemy też transmisje online z wydarzenia. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy piwie.

Chcemy podnosić dla was jakość spotkań, dlatego postanowiliśmy wprowadzić wejściówkę wspierającą. Jeżeli doceniasz wartość jaką daje Ci udział w Netcampie to wesprzyj działalność statutową naszej Fundacji przekazując darowiznę. Dzięki Tobie będziemy mogli rozwijać Netcampa aby kolejne spotkania były jeszcze lepsze :)

Wymagana jest rejestracja na spotkanie Netcamp. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, Następne spotkanie Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie
  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa