Pozostało dni do spotkania

Praca dla Mobile Developerów

Aktualnie agencja rekrutacyjna LSJ współpracuje z firmą, której główna siedziba znajduje się w USA. Klient tworzy oprogramowanie, które ma usprawnić zarządzanie i przyczynić się do rozwoju małych firm. W związku z tym do oddziału w Krakowie poszukuje doświadczonych, zmotywowanych i ambitnych programistów mobile na poniższe stanowiska:

iOS Developer

Android Developer

.NET Windows Phone Developer

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami ofert, będziesz mógł porozmawiać z przedstawicielką agencji 15 lutego na Netcampie :) Możesz też wysłać  maila it@lsj.pl, zadzwonić 519 178 269 lub wejść na www.it.lsj.pl.

LSJ to agencja rekrutacyjna istniejąca na rynku europejskim od ponad 10 lat. Od przeszło 6 zajmuje się rekrutacją specjalistów z branży IT, zarówno lokalnie jak i globalnie. Klienci to firmy małe, startupy oraz duże korporacje. Agencja wspólnie z kandydatami dąży do pozytywnego zakończenia procesu rekrutacji oferując im wsparcie merytoryczne, sesję z akredytowanym coachem ICF oraz pomoc w zakresie świadomego planowania swojej kariery zawodowej.

Specjalizuje się w rekrutacji na następujące stanowiska: Software Developer (C/C++, C#, .NET, embedded, Linux, Java, PHP etc.), System Administrators, System Architect, Technical Specialists (hardware, helpdesk, PC & mobile support etc.), SAP Consultants and Developers, Database Administrators and Developers ((SQL, MySQL, Oracle etc.), Project Managers and other senior staff for IT companies.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • 100 programistów dla Szczecina

 • Praca IT w Szczecinie

 • Główny Partner

 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa

 • 1 day ago
  Hej #SzczecinIT w dzisiejszej Gazeta Wyborcza przeczytacie co jest najważniejsze tworząc startupy oraz jak je wspieramy w ramach #Startup Weekend Szczecin :) https://t.co/NM4Pfgb06L
  3 days ago
  ⭐ Hej #SzczecinIT Jack Dorsey - CEO Twittera i Emmett Shear - founder Twitcha za tydzień w #Szczecin.ie!

  🔴 Już w czwartek 25.04 zobaczycie ich oraz inne inspirujące osoby które wystąpiły na #TED2019 podczas... https://t.co/2IWm4u2fmw