Pozostało dni do spotkania

Szukasz inspiracji? Dołącz do zespołu TEDxSzczecin

Fundacja Netcamp wraz z grupą szczecińskich aktywistów chce wzbogacić kalendarz imprez kulturalno-naukowych w mieście o TEDxSzczecin – inspirującą konferencje w znanym na całym świecie formacie TED. Właśnie ruszyła rekrutacja wolontariuszy do projektu.

Konferencja TEDxSzczecin 2013 z udziałem lokalnych prelegentów odbędzie się jesienią. Aktualnie organizatorzy poszukują kreatywnych wolontariuszy do współpracy przy tym inspirującym wydarzeniu. Osoby które chcą dołączyć do zespołu tworzącego to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy na stronę TEDxSzczecin.com.

TEDxSzczecin ma wyznaczyć nową jakość inspirujących konferencji w regionie oraz pokazać potencjał naszego miasta. Dlatego poszukujemy aktywnych ludzi, którzy chcieliby współtworzyć z nami kreatywne projekty.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

 • 100 programistów dla Szczecina

 • Praca IT w Szczecinie

 • Główny Partner

 • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa

 • 1 day ago
  Hej #SzczecinIT w dzisiejszej Gazeta Wyborcza przeczytacie co jest najważniejsze tworząc startupy oraz jak je wspieramy w ramach #Startup Weekend Szczecin :) https://t.co/NM4Pfgb06L
  3 days ago
  ⭐ Hej #SzczecinIT Jack Dorsey - CEO Twittera i Emmett Shear - founder Twitcha za tydzień w #Szczecin.ie!

  🔴 Już w czwartek 25.04 zobaczycie ich oraz inne inspirujące osoby które wystąpiły na #TED2019 podczas... https://t.co/2IWm4u2fmw