Pozostało dni do spotkania

Zapoluj na Startup Safary w Berlinie

Już 6 września kilkadziesiąt berlińskich startupów i firm IT otworzy swoje drzwi. Uczestnicy Startup Safary będą mieli okazję odwiedzić innowacyjne firmy, spotkać się z ich założycielami oraz poznać innych startupowców z całej Europy. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Netcamp.

Tego dnia w całym mieście odbędzie się dla startupów wiele spotkań, warsztatów i wycieczek biurowych. Wśród ponad 60 firm, które otworzą swoje biura dla uczestników wydarzeń są m.in. Google, Delivery Hero, Hub:Raum, 6wunderkinder, YouIsNow, Dawanda, 9flats.com czy Point Nine Capital.

Celem wydarzenia jest otwarcie i promocja sceny startupowej, pokazanie jak wygląda praca przy projektach internetowych. Chcemy też zintegrować polsko-niemiecką społeczność technologiczną mówi Maciej Jankowski z Fundacji Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp” – szczeciński ambasador projektu.

Pełny program Startup Safary Berlin można znależć na stronie http://www.startupsafary.com/program. Zarejestrowani uczestnicy mogą zapisać się na interesujące ich wydarzenia i stworzyć swój własny plan dostępny również w aplikacji mobilnej. Organizatorzy przygotowali też klika ścieżek tematycznych do wyboru. Do Berlina wybierają się grupy startupowców z m.in. Londynu, Paryża, Warszawy, Poznania, Gdańska i Szczecina.

Chcesz dołączyć do szczecińskiej grupy i pojechać razem z nami do Berlina? Kup bilet i napisz do startupsafary@netcamp.net.pl! Jeżeli zastanawiasz się nad wyjazdem lub masz pytania to dołącz do naszej grupy na Facebooku.

Do końca sierpnia bilety kosztują tylko 10 euro i pozwalają na udział w maks. 5 wydarzeniach. W dniu imprezy uczestnicy odwiedzą biura berlińskich startupów gdzie odbędą się poszczególne wydarzenia. Więcej informacji i rejestracja na stronie www.startupsafary.com.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

  • Programiści dla Szczecina

  • Praca IT w Szczecinie

  • Główny Partner

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa