Pozostało dni do spotkania

Netcamp dla startupów już 24 kwietnia

Zapraszamy w czwartek 24 kwietnia o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie Netcamp w Szczecinie. Tym razem w związku ze zbliżającym się hackathonem Nethack porozmawiamy na temat startupów i projektowania usług. 

1. Po Co Nam Service Design Thinking? – Magda Małachowska, Service Jams

Tematem prezentacji jest projektowanie usług (service design thinking). Czyli nowe pomysły widziane oczyma odbiorcy. „Wejdziemy w buty użytkownika” i sprawdzimy czy to co dla niego tworzymy – nowy produkt czy usługa jest tym czego chce i potrzebuje. Jak sprawdzić czy pomysł na biznes jest unikatowy, kim jest odbiorca? Jakie są jego problemy? Na podstawie kilku przykładów poszukamy ciekawych rozwiązań.

2. 9 rzeczy, których nauczyłem się robiąc startupy – Michał Szyndel, Stagelink.com

Startupy to temat rzeka i czasem trudno zdecydować się czyich rad warto słuchać. W swojej prezentacji Michał opowie o doświadczeniach przy prowadzeniu kilku startupów  i czego się dzięki temu nauczył.

3. Crowdfuding w finansowaniu innowacyjnych projektów – Krzysztof Czubak, Wspieram.to

Finansowanie społecznościowe – crowdfunding to jeden z nowych modeli finansowania projektów. W trakcie prezentacji poznacie korzyści z prowadzenia tego typu kampanii oraz jaka jest przyszłość modelu w którym sfinansowano już projekty na ponad 30 mld dolarów. Dowiecie się też jak z crowdfundingu może skorzystać wasz startup.

Spotkanie Netcamp odbędzie się w nowym miejscu klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Jeżeli chcesz wziąć udział w spotkaniu Netcamp zarejestruj się już dziś . Planujemy tez transmisję online na naszym kanale YouTube :) Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa