Pozostało dni do spotkania

Netcamp Hardware już 19 lutego

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 19 lutego na  pierwsze w tym roku inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem nasi prelegenci pokażą jak można stworzyć grę 3D na platformie embedded, która nie została do tego stworzona, opowiedzą o wyzwaniach komunikacji M2M oraz wyjaśnią jak zbudować własną koparkę bitcoinów i czy jest to opłacalne?

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Agenda

Gra w nieznane – embedded game development – Marcin Mrowiński, brightONE

Proste zadanie – napisanie gry 3D. Utrudnienie – napisanie jej na system operacyjny czasu rzeczywistego używany w samolotach wojskowych i pasażerskich! Jak sobie poradzić z całkowicie nowym zagadnieniem w skali światowej?

Bunt maszyn, czy bunt ludzi? Jak zachować wolność wobec rosnącej w siłę technologii? – Michał Wiśniewski, REC Global

Każdego dnia inżynierowie przesuwają granice niemożliwego. Trudno sobie wyobrazić, żeby rozwiązania przyszłości były ograniczone w jakikolwiek sposób. Siła otaczającej nas technologii coraz częściej staje się powodem do niepokoju. Powstaje pytanie – co z moją prywatnością? Czy rzeczywiście chcę, żeby maszyna decydowała za mnie? Pokażemy, że trendem w rozwiązaniach M2M staje się dbałość o to, żeby użytkownik nie stawał więcej przed wyborem pomiędzy technologią a prywatnością

Czy warto kopać bitcoiny? Przegląd technologi i jej przyszłość – Filip Pawczyński, Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Poznamy historię, obecną formę a także proces tworzenia urządzeń do potwierdzania transakcji w sieciach kryptowalutowych potocznie zwanych koparkami, najczęściej Bitcoin. Postaram się także przybliżyć w jaki sposób urządzenia pracują i dlaczego budzą tak duże emocje na rynku IT.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja http://rejestracja.netcamp.pl  podczas której można stworzyć swój graficzny badge :) Spotkanie Netcamp odbędzie się klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Głównym sponsorem wydarzenia jest firma brightONE, partnerem REC Global a mecenasem Miasto Szczecin.

Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube gdzie dostępne są również nagrania z poprzednich wydarzeń.Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na networking, branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa