Pozostało dni do spotkania

Już 23 kwietnia Netcamp dla Makerów – DIY!

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 23 kwietnia na  kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Nasi kreatywni prelegenci wprowadzą uczestników spotkania w świat Makerów/DYI, czyli tworzenia wszystkiego z niczego. Dowiecie się jak zbudować drona, drukarkę 3D, a nawet własny samochód!

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Agenda:

Zbuduj drona – być może nie dostaniesz nerwicy i zmieścisz się w budżecie – Paweł Spychalski

Wielowirnikowce zwane popularnie dronami podbijają świat. Chcesz jednego? To masz trzy możliwości: kupić markowego, kupić z „Biedronki” lub poświęcić kilka weekendów i zbudować samemu.

Od zera do 4 kółek – czyli jak wybudować samochód wyścigowy w rok. ­– Mateusz Maciągowski

Samodzielnie zbudowany samochód wyścigowy? Nic prostszego! Jak się za to zabrać? Kto może pomóc? Czego unikać? Słów kilka o materiałach potrzebnych do wykonania, samym projekcie i technologicznym samozaparciu. Nie obejdzie się bez problemów napotkanych po drodze i ambitnych planów na przyszłość.

Drukarka 3D nie dla każdego – Wojciech Sałabun

W tajniki drukarek 3D wprowadzać będzie mgr. Inż. Wojciech Sałabun z Wydziału Informatyki ZUT. Opowie on o budowie i zasadzie działania drukarek, a także zdradzi, jak wygląda budowa takiej maszyny od podstaw i ile to kosztuje.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja http://rejestracja.netcamp.pl  podczas której można stworzyć swój graficzny badge :) Spotkanie Netcamp odbędzie się klubie Bahia  (ul. Bohaterów Warszawy 33/34). Mecenasem Spotkań jest Miasto Szczecin.

Planujemy też transmisję online na naszym kanale YouTube, gdzie dostępne są również nagrania z poprzednich wydarzeń. Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na networking, branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa