Pozostało dni do spotkania

InfoShare 2015 – największa konferencja Tech & New Media w Środkowej Europie

Ponad 3500 uczestników i 100 prelegentów z całego świata na 5 scenach tematycznych . Afterparty na PGE Arenie, specjalna strefa dla startupów i inwestorów, wydarzenia kulturalne i plenerowe. Już 11-12 czerwca 2015 w Gdańsku odbędzie się InfoShare – jedna z największych konferencji Tech & New Media w Europie. Fundacja Netcamp jako partner wydarzenia ma też dla was specjalną zniżkę!

Podczas tegorocznej edycji infoShare możliwy będzie udział nie tylko w wykładach, ale także warsztatach oraz panelach dyskusyjnych – związanych z tematyką: nowe technologie (software development frontend/backend, iOT, mobile), digital marketing (AR, social media, blogs), startups (fundraising, crowdfunding, komercjalizacja). Obowiązuje podział związany z tematycznymi ścieżkami – na Main i Tech Stage, Startup Stage oraz Workshops.

Jeśli to dla Was za mało, to co powiecie na networking na bursztynowym stadionie PGE Arena czy dodatkowe atrakcje kulturalne i plenerowe związane z regionem? InfoShare to także ekskluzywne warsztaty poruszające praktyczne zagadnienia z obszarów: Java, Scrum, Scala, Frontend, UX, ASP.net oraz Sales. Dla społeczności Netcampa mamy specjalną 25% zniżkę na StandardPass, po wpisaniu kodu NETCAMP_DIS_IS2015 przy rejestracji na www.infoshare.pl :)

InfoShare 2015 to przede wszystkim merytoryka, networking, idee, twórcy oraz międzynarodowe sukcesy. InfoShare to w tym roku możliwość spotkania m.in. takich mówców jak:

Ralf Heirbrich (Amazon, Director of Machine Learning) , Nicolas Brusson (Blablacar, COO/Cofounder), Tiit Paananen (Skype Estonia, General Manager), Gary Whitehill (Entrepreneur Week, Founder), Adam Bien (Java expert, Java Microservices), Dave Methvin (jQuery Foundation President), Razvam Caliman (Adobe, CSS Shapes), Andrea Giammarchi (Twitter), Jack Franklin (GoCardless, ES6 Modules), Alicia Liu (Lift Worldwide, Web development), Paul Bakker (Luminis Technologies, OSGi), Mark Iwanowski (były CIO Oracle, Open Source Software), Bryan Rollins (Atlassian, JIRA General Manager), Benjamin Rohe (MAS Fund), Noam Tamari-Wekser (Intrapreneur Expert), Gary Stewart (Wayra UK) i wielu innych. Więcej informacji znajdziecie na https://infoshare.pl/#speakers.

Po raz kolejny festiwalem zainteresować powinni się także właściciele startupów oraz inwestorzy. W ramach Startup Zone powered by STARTER przygotowano strefę wystawienniczą Startup Expo –przestrzeń gromadzącą najbardziej innowacyjne projekty z całego świata. Wyłoniono właśnie także 30-stkę półfinalistów konkursu Startup Contest powered by STARTER. Finały odbędą się podczas infoShare, a zwycięzca otrzyma 20 000 euro w gotówce i szansę na inwestycję do 1 000 000 euro od inwestorów. Informacje o Startup Contest: www.infoshare.pl/startup-zone

Podstawowe uczestnictwo w infoShare jest bezpłatne, ale organizatorzy zachęcają do zainteresowania się ofertą Standard Pass. W ramach tej wejściówki otrzymujemy:

  • lunch każdego dnia konferencji
  • wstęp na imprezę networkingową na PGE Arenie (networking na trybunach stadionu, catering, pieczony dzik, koncert zespołu KAMP i wiele innych atrakcji)
  • zniżki od partnerów infoShare: 50% zniżki na wybrane tytuły Ebookpoint.pl – książki wydawnictwa Helion oraz Onepress, darmowy miesiąc abonamentu na całą ofertę Legimi oraz 20% zniżki na „Wiedźmin 3: Dziki Gon” od cdp.pl
  • Around infoShare (13.06) – zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności, wyścigi Smoczych Łodzi na Motławie
  • 20% zniżki na warsztaty

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa