Pozostało dni do spotkania

Jak z połączenia elektroniki i druku 3D powstał produkt z którym znaleźliśmy się na wspieram.to? I jak samemu zrobić taki w domu?

Autor < Robert Król >
12345 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Z Inteligentnym Miastem trafiliśmy na wspieram.to, gdzie obiecaliśmy masową produkcje zestawów. Ludzie mówią "rób to w chinach", ale czy to aż tak proste? Z czym mierzyć będzie się każda osoba, która zechce wyprodukować więcej niż 50 sztuk swojego rozwiązania?


[tab:Prelegent] 

Sebastian Szczepański trzy lata temu wpada na pomysł, by użyć małego sygnalizatora wydrukowanego w 3D do nauki dzieci o komputerach. Pomysł się spodobał, a same zajęcia pomimo mnogości kabli i trudności ze zrozumieniem „co to jest ten pin 13” przyniosły wiele radości!

Tak zaczyna się przygoda z edukacją informatyczną i produkcją własnej elektroniki. Zobacz stronę zabawki Inteligentne Miasto – gry edukacyjnej na miarę 21 wieku : ), by dowiedzieć się o niej więcej!

[tab:Wideo] 

Ukaże się do 14 dni po spotkaniu!

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp 24.11.2016 - 100Mb dla szkół, wyzwania państwa w informatyzacji i Cyfrowi na wspieram.to, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa