Pozostało dni do spotkania

Netcamp o wyzwaniach w informatyzacji państwa i magii finansowania społecznościowego : )

W ten czwartek, 24. listopada o godz. 18 zapraszamy na pierwsze po wakacjach inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tego dnia rozmawiać będziemy o wyzwaniach towarzyszących informatyzacji państwa oraz podzielimy się doświadczeniami z produkcji zabawki Inteligentne Miasto.

Spotkanie Netcamp odbędzie się w Hormon Cafe (ul Monte Casino 6, jak dojechać). Sponsorem tego wydarzenia jest provado.pl.

Agenda Spotkania:

1. Po co szkole symetryczne 100 Mb/s Internetu? O wyzwaniach w dostarczeniu Internetu do WSZYSTKICH szkół słów kilka – Krzysztof Dyl, Urząd Komunikacji Elektronicznej

40% ma, ale tylko 10% korzysta w pełni z łącza Internetowego dostarczanego do szkoły. W czym rzecz, że procenty są tak małe? Co wynika z doświadczeń Polski, jaki jest plan by to zmienić i jaka jest wizja na rolę obywateli w tym procesie?

2. Informatyzujemy państwo – od czego by tu zacząć? Wyzwania, plany i miejsce w tym wszystkim dla specjalistów IT – Piotr Woźny, Ministerstwo Cyfryzacji

Informatyzacja państwa. Jaki jest stan rzeczy, co chcemy zmienić i jaki jest na to plan? Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla specjalistów IT? Opowieść o tym jak chcemy by wyglądała Zinformatyzowana Polska za 4 lata.

3. Jak z połączenia elektroniki i druku 3D powstał produkt z którym znaleźliśmy się na wspieram.to? I jak samemu zrobić taki w domu? – Robert Król, Cyfrowi Wynalazcy

Z Inteligentnym Miastem trafiliśmy na wspieram.to, gdzie obiecaliśmy masową produkcje zestawów. Ludzie mówią „rób to w chinach”, ale czy to aż tak proste? Z czym mierzyć będzie się każda osoba, która zechce wyprodukować więcej niż 50 sztuk swojego rozwiązania?

Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin. Dziękujemy!

Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych.

Rejestracja na Spotkanie Netcamp

Wymagamy rejestracji do uczestnictwa w Spotkaniu – dostępna poniżej bądź pod tym adresem. Możesz przyjść na Spotkanie bez wypełniania tego formularza, jednak w takiej sytuacji poprosimy Cię o podanie tych wszystkich informacji na papierze (sic!) w punkcie rejestracji ; )

O Sponsorze wydarzenia

Provado.pl to wspólna marka firmy inProjects i Arvado pod którą obie firmy wspólnie świadczą usługi kompleksowej obsługi projektów IT dofinansowanych ze środków unijnych, w tym przede wszystkim projektów związanych z budową szerokopasmowych sieci telekomunikacyjnych.


Ten wpis umieszczono w kategorii agenda, Aktualności Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa