Pozostało dni do spotkania

Po co szkole symetryczne 100 Mb Internetu? O wyzwaniach w dostarczeniu Internetu do WSZYSTKICH szkół słów kilka

Autor < Krzysztof Dyl >
12345 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
40% ma, ale tylko 10% korzysta w pełni z łącza Internetowego dostarczanego do szkoły. W czym rzecz, że procenty są tak małe? Co wynika z doświadczeń Polski, jaki jest plan by to zmienić i jaka jest wizja na rolę obywateli w tym procesie?


Prelegent 

Zastępca prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, z wykształcenia jest magistrem inżynierem elektroniki i telekomunikacji.

W Ministerstwie Łączności współtworzył program „ePolska – strategia rozwoju społeczeństwa informacyjnego”, przyjęty przez rząd w maju 2001 r. Jest jednym z głównych architektów „Porozumienia” podpisanego z Telekomunikacją Polską, które zapoczątkowało demonopolizację rynku szerokopasmowego internetu w Polsce. Uczestniczył w procesach wprowadzenia czwartego operatora telefonii komórkowej, przez co dzisiaj minuta rozmowy kosztuje 0,29 zł a nie 1 zł jak było jeszcze kilka lat temu.

Wideo 

Ukaże się do 14 dni po spotkaniu!

Ten wpis umieszczono w kategorii Netcamp 24.11.2016 - 100Mb dla szkół, wyzwania państwa w informatyzacji i Cyfrowi na wspieram.to, Ostatnie spotkanie, Spotkania i otagowano jako , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa