Pozostało dni do spotkania

RabbIT 2017 – targi pracy IT w Szczecinie

Już 5 kwietnia 2017 roku w godz. 10.00-14.00 na Wydziale Informatyki ZUT odbędzie się czwarta edycja największych w regionie Targów Pracy IT. 

RabbIT to wydarzeniem mające na celu promowanie i rozwój współpracy branży IT oraz szkolnictwa akademickiego w regionie. W ramach wydarzenia oprócz Targów Pracy odbędą się prelekcje techniczne, pokazy technologii oraz prezentacja potencjału badawczego i laboratoriów Wydziału Informatyki ZUT. W czasach dynamicznie rozwijającej się branży IT wydarzenia, które pozwalają na kontakt studentów z przyszłym pracownikiem, nabierają dużego znaczenia. 

Szukasz ciekawej pracy w IT? Chcesz dowiedzieć się ile zarabia się na różnych stanowiskach IT w szczecińskich firmach? A może Twoja firma właśnie rekrutuje pracowników IT? Dołącz do  naszej grupy Praca IT w Szczecinie!

Dla firm z branży IT udział w tym wydarzeniu to możliwość poznania i nawiązania relacji z przyszłym pracownikami oraz prezentacji działalności firmy. Dla studentów wydarzenie jest nie tylko okazją do kontaktu z branżą IT, ale również szansą sprawdzenia posiadanych kompetencji zawodowych poszukiwanych na rynku pracy.

W poprzedniej edycji wydarzenia wzięło udział prawie 3000 studentów i absolwentów kierunków IT oraz pokrewnych, a także uczniowie klas maturalnych liceów i techników informatycznych. Program wydarzenia dostępny jest na stronie http://rabbit.zut.edu.pl.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa