Pozostało dni do spotkania

Get Inspired Szczecin. Daj się zainspirować w Szczecinie!

Już w czwartek 29 listopada Technopark Pomerania zaprasza na konferencję Get Inspired Szczecin! Dla wszystkich tych, którzy są gotowi uwierzyć we własne możliwości, dać się przekonać, że można odnieść sukces, albo po prostu chcą się dowiedzieć, jak to zrobić. Niecodzienna okazja, bo osobiście poznać założycieli firm ze światowym sukcesem i sprawdzić: Jak oni to zrobili!? A najważniejsze – czegoś się od nich nauczyć! Get inspired Szczecin! to 6 prelegentów i 6 inspirujących historii, które łączy jedno – wszyscy odnieśli znaczący sukces i każdy z nich zaczynał biznes w Szczecinie.

Bohaterowie konferencji Get Inspired Szczecin! zakładali swoje firmy i poprowadzili je do sukcesu, jeszcze zanim słowa „startup” czy „innowacje” stały się tak modne jak dziś. Udało im się, choć wcale nie bez przeszkód. Teraz opowiedzą o swoich początkach, napotykanych po drodze problemach – które przekuwali w wyzwania – i o tym, jak je przezwyciężyli. A wszystko to, aby zachęcić innych do tworzenia własnych przedsięwzięć, zainspirować i udowodnić, że nie ma problemów, są wyzwania. Przyjdź, posłuchaj i daj się zainspirować!

Nasi wyjątkowi goście to właściciele i menedżerowie firm, liczących się na arenie ogólnopolskiej i światowej. Ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem, a co najważniejsze – z sukcesem – zbudowali marki swoich firm. Swoje historie opowiedzą więc: Sebastian Barabanow z Fabryki Gier, jednego z największych europejskich developerów gier, a także Michał Benicewicz z Brandbank Polska. Rąbka tajemnicy sukcesu uchylać też będą Samuli Koski-Lammi z BLStream, światowego dostawcy rozwiązań mobilnych oraz Marcin Skonieczny z agencji Dige, założyciela największego polskiego serwisu społecznościowego Zapytaj.com.pl. W takim gronie nie może też oczywiście zabraknąć Krystiana Stypuły z Home.pl oraz Tomasza Sarnowskiego z agencji interaktywnej Byss.pl.

Do szczecińskiego Multikina zapraszamy wszystkich zainteresowanych spotkaniem ciekawych ludzi, otwartych na inspiracje i gotowych na sukces! Udział w konferencji jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie gi.szczecin.pl. Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2012 o godz. 10.00. w Multikinie (CH Galaxy) w Szczecinie.

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności, wydarzenia-it i otagowano jako , , , , , , , , , , , Dodaj komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

  • Praca IT w Szczecinie


    Praca IT w Szczecinie


  • Kurs programowania w Szczecinie

  • Zobacz inspirujące wystąpienia z Netcampa